Maclean MCTV-433 Fiberoptisk Kabel SC/APC Till SC/APC Patchkabel Enkel Enkelläge Fiberoptisk Kabel Fiberoptisk Patchkabel Gul/Grön (3m)
Maclean MCTV-433 Fiberoptisk Kabel SC/APC Till SC/APC Patchkabel Enkel Enkelläge Fiberoptisk Kabel Fiberoptisk Patchkabel Gul/Grön (3m)
Maclean MCTV-433 Fiberoptisk Kabel SC/APC Till SC/APC Patchkabel Enkel Enkelläge Fiberoptisk Kabel Fiberoptisk Patchkabel Gul/Grön (3m)
Maclean MCTV-433 Fiberoptisk Kabel SC/APC Till SC/APC Patchkabel Enkel Enkelläge Fiberoptisk Kabel Fiberoptisk Patchkabel Gul/Grön (3m)

Maclean MCTV-433 Fiberoptisk Kabel SC/APC Till SC/APC Patchkabel Enkel Enkelläge Fiberoptisk Kabel Fiberoptisk Patchkabel Gul/Grön (3m)

SKU: 74250 | 5902211123583

Vanligt pris 102,13 kr
/
Skatt ingår.

Endast 240 artiklar i lager!

Vi skickar varorna inom 24 timmar.

30 dagars returrätt!

Exkl. fraktkostnader, fri frakt på beställningar över 800 SEK

Maclean MCTV-433 Fiberoptisk Kabel

Fiberoptisk kabel av hög kvalitet med SC/APC-kontakter i två ändar. En fiberoptisk kabel gör det möjligt att överbrygga långa avstånd med hög bandbredd. Idealiskt geeginet för dataöverföring med svindlande hastigheter.
Lämplig för inomhusinstallation:
G.657.A2-fibern gör det möjligt att placera kabeln mycket flexibelt. Hög flexibilitet och draghållfasthet gör kabeln lätt att böja i hörn och kanter. Den lätta konstruktionen med små mått underlättar installation i t.ex. kabelkanaler.


Tekniska - Kabellängd: 3 meter
- Kopplingstyp: hane till hane
- Anslutning A: SC/APC
- Anslutning B: SC/APC
- Typ G.657.A2
- Singlemode: fiberkärna 9/125 µm
- För inomhusinstallation
- Färg: gul/grön

▶ Högkvalitativ, universell fiberoptisk nätverkskabel/patchkabel i gult kabelhölje
▶ För nätverksanslutningar med hög bandbredd
▶ Single-mode kabel: fiberkärna 9 / 125 µm
▶ SC/APC-kontakt till SC/APC-kontakt ▶Typ G.657.A2 är lämplig för inomhusinstallation
▶ Hög böjhållfasthet - kabeln kan lätt anpassa sig till vinklar och hörn
▶ Idealisk för snabba dataöverföringar med ljusets hastighet ▶ För användning i telenät mm.
Betalnings- och fraktalternativ
Priserna för enskilda paket beror på deras mått och vikt.
Vi erbjuder frakt till Sverige.
Personlig samling
Personlig hämtning finns inte, alla paket levereras direkt till kund.

Fraktpriset beror på produktens vikt.

Hur räknar vi vikten?

Med vikt menar vi det större värdet mellan den faktiska vikten och den dimensionella vikten - beräknat från formeln
[längd (cm) x bredd (cm) x höjd (cm)] / 6000
DPDII 3-5 dagar

 DPDII 3-5 dagar

0kg–3kg

30,00 SEK

 DPDII 3-5 dagar

3,001kg–10kg

53,00 SEK

 DPDII 3-5 dagar

10,001kg–20kg

66,00 SEK

 DPDII 3-5 dagar

 20,001kg–31,5kg

112,00 SEK

 DPDII 3-5 dagar

31,5001kg-40kg

165,00 SEK

 DPDII 3-5 dagar

40,001kg-50kg

218,00 SEK

 DPDII 3-5 dagar

50,001kg-60kg

271,00 SEK

 DPDII 3-5 dagar

60,001kg-70kg

324,00 SEK

 DPDII 3-5 dagar

70,001kg-80kg

377,00 SEK

 DPDII 3-5 dagar

80,001kg-90kg

430,00 SEK

 DPDII 3-5 dagar

90,001kg-100kg

483,00 SEK

 DPDII 3-5 dagar

100,001kg-150kg

589,00 SEK

 


Spårningswebbplats: https://tracktrace.dpd.com.pl/findParcel
* Säljaren förbehåller sig rätten att byta bud på grund av paketets storlek och mått. Ange alltid en giltig leveransadress.